2011-05-01 Witamy na nowej stronie www.  
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowo uruchomionej witryny. Naszym celem jest dostarczenie maksymalnie pełnej informacji dotyczącej naszej oferty. Czynimy nieustanne wysiłki w celu poszerzenia tych informacji tak by dać klientowi pełną wiedzę nt. produktów oraz możliwość samodzielnej ich oceny. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie ma stron doskonałych i dlatego zachęcamy do nadsyłania swoich opinii i uwag odnośnie zawartych treści i ich formy.
2008-11-10 10% więcej mocy w UPS PowerSine S/SP2000LT.  
Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu zwiększono moc wyjściową w dwóch modelach zasilaczy UPS serii PowerSine LT: S2000LT oraz SP2000LT. Ich dotychczasowa moc 2000VA/1200W wzrosła obecnie do wartości 2200VA/1350W. Oznacza to jednocześnie zmianę nazwy modeli S/SP2000LT na modele S/SP2200LT.
2007-05-15 Nowe produkty z serii PowerLine  
Seria UPS PowerLine poszerzyła się o kolejne modele. Tym razem są to trzy modele w obudowach rack 19": M1000-RM, M2000-RM i M3000-RM. Są to wersje rackowe już wcześniej oferowanych modeli w obudowach tower. Nowe modele rackowe zachowują wszystkie cechy funkcjonalne modeli tower. Dzięki lekkiej beztransformatorowej konstrukcji szczególnie dobrze nadają się do zasilania ciasno wypełnionych szaf rackowych. Bardzo mała ilość ciepła rozpraszanego do otoczenia nie powoduje podnoszenia temperatury nawet w małych pomieszczeniach. Tak jak w modelach tower, tu również dostępne są:
• modele standard z akumulatorami umieszczonymi wewnątrz oraz
• modele LT przystosowane do współpracy z dużymi zewnętrznymi blokami akumulatorowymi.
2006-08-30 Pierwsza instalacja systemu UPS 100kVA  
Firma nasza wykonała pierwszą instalację zasilacza UPS o mocy 100kVA wraz ze specjalną nietypową szafą bateryjną dostosowaną do potrzeb klienta oraz złożonym układem sygnalizacji. System został zainstalowany w podpoznańskiej firmie poligraficznej i z powodzeniem zabezpiecza działanie całej firmy, zarówno w sferze produkcyjnej jak i informatycznej.
2006-05-01 Nowa seria UPS PowerLine  
Z przyjemnością informujemy Państwa o poszerzeniu naszej oferty o nową serię zasilaczy UPS.
Seria UPS PowerLine to bardzo nowoczesne produkty, w których zastosowano najnowsze osiągnięcia techniki przetwarzania energii w zasilaczach UPS, a w tym:
• lekka beztransformatorowa konstrukcja falownika,
• przyjazna dla środowiska technologia IGBT prostownika z niskim THDi.
Obecny zakres mocy wyjściowej urządzeń tej serii, to: 1 - 3kVA. Dostępne są:
• modele standard z akumulatorami umieszczonymi wewnątrz oraz
• modele LT przystosowane do współpracy z dużymi zewnętrznymi blokami akumulatorowymi.
Copyright 2006 ARA sp. z o.o.